O firmie

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą najwyższej jakości akumulatorów samochodowych i nie tylko. Warto skorzystać z naszej oferty, ponieważ obejmuje ona wyłącznie najlepszy sprzęt pochodzący od sprawdzonych, renomowanych producentów. Dzięki tak bogatej ofercie każdy klient może znaleźć w naszym sklepie urządzenia spełniające nawet bardzo wygórowane wymagania.

Oferta jest szeroka i obejmuje akumulatory różnych marek przeznaczone do pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocykli, łodzi motorowych oraz wielu innych pojazdów specjalnych czy też maszyn budowlanych, rolniczych, itp. Oznacza to, że sprzedajemy bardzo zróżnicowane akumulatory, które zaspokajają różne potrzeby energetyczne pojazdów mechanicznych.

Każdemu klientowi zapewniamy profesjonalną obsługę oraz fachowe poradnictwo. Dzięki temu każdy będzie mógł bezproblemowo dobrać akumulator o bardzo dobrej mocy rozruchu, pojemności, żywotności oraz innych wymaganych parametrach. Warto też dodać, że wszystkie sprzedawane przez nas akumulatory posiadają nie tylko wysoką jakość, ale również charakteryzują się przystępnymi cenami, które nie obciążają nadmiernie budżetu klienta.

Nasz sklep znajduje się w Warszawskim Bemowie i to głównie do klientów z Warszawy kierowana jest nasza oferta. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak również małe i duże firmy dysponujące pojazdami służbowymi oraz dużymi flotami pojazdów.

 

Facebook